درباره ی ما

رومایز ، وب سایتی تخصصی در خصوص ارائه خدمات اجاره خودرو ، در پایتخت کشور عزیزمان، ایران است. وب سایت اتو استایل با ارائه خدمات ویژه در خصوص اجاره خودرو و تشریفات ، بخش عمده ای از خدمات خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

 • اجاره آنلاین خودرو
 • اجاره خودرو بدون راننده
 • ترانسفر فرودگاهی
 • ترانسفر تشریفاتی
 • اجاره خودرو عروس
 • اجاره خودرو تشریفاتی لوکس

خدمات ارائه شده توسط گروه اجاره خودرو رومایز ، معطوف به اجاره خودرو به صورت آنلاین است. البته امید است کلیه خدمات ذکر شده بالا را بتوانیم به بهترین شکل، آن گونه که درخور شما همراهان گرامی باشد، ارائه دهیم.

اجاره خودرو رومایز سعی دارد راه شما را برای اخذ اجاره ی خودرو، هموارتر سازد… شما نیز می توانید با همیاری ما، معرفی ما به دوستانتان ما را در این امر مهم، یاری رسانید.همچنین امیدواریم با همکاری و همراهی گرمتان، ما را در این مسیردنبال کنید. اجاره ماشین های لوکس و نیمه لوکس را از موسسه اجاره خودرو رومایز بخواهید.

رومایز

رومایز با ارائه بهترین خدمات در زمینه اجاره خودرو در خدمت شماست ! ! !

مدارک مورد نیاز اجاره خودرو

شرکت های بسیاری در ایران مشغول به کار اجاره خودرو و اجاره ماشین هستند که هر یک از این شرکت ها بسته به شیوه ی کاری و نیاز شرکت مدارکی را از مشتریان خود در خواست دارند این مدارک مورد نیاز اجاره خودرو بسته به نوع خودرو و تعداد روز مورد نیاز اجاره گیرنده هم دارد به عنوان مثال شرایط کرایه خودرو و کرایه ماشین برای خودرو های خارجی و ایرانی با هم متفاوت است .

اجاره خودرو در فرودگاه امام

همچنین شرایط اجاره خودرو در شهرهای مختلف و بخصوص کشورهای دیگر بسیار فرق دارد یک دلیل این تفاوت این است که شما در کشورهای خارجی میتوانید ار کردیت کارت خود استفاده کنید ولی در ایران شما مبلغ ودیعه و کرایه ی خود را باید به صورت نقدی پرداخت کنید .

شرایط شرکت های رنت خودرو

شرکت های اجاره ماشین معمولا برای این کار نیاز به مدارک اجاره ماشین از جمله چک و سند خانه یا اجاره نامه و مدارک شغلی هستند ولی شرکت هایی که مجوز اجاره خودرو دارند میتوانند اجاره خودرو بدون چک و سند داشته باشند و با شرایط آسانی این خدمات را ارائه دهند شما در کشور های خارجی با ارائه ی آی دی کارت خود و کردیت کارت بدون نیاز به چک میتوانید ماشین اجاره کنید ولی در ایران بدلیل مشکلات زیاد نیاز به مدارک بیشتری هستید تا در صورت بروز خسارت شرکت اجاره دهنده از این مدارک در دادگاه استفاده کند.

شما برای اطلاع از شرایط آسان اجاره خودرو و اجاره ماشین میتوانید از طریق برنامه ی واتساپ یا تلگرام در قسمت بالای سایت با ما در ارتباط باشید شرکت اجاره خودرو رومایز در هر زمانی آماده ی پاسخگویی به شما خواهد بود.

اجاره خودرو با بزرگترین سرویس اجاره ماشین ایران رنت کنیم

رنت کنیم اولین و بزرگترین سرویس آنلاین اشتراک گذاری و اجاره خودرو تشریفات با راننده و بدون راننده در ایران !

  0

   0

    0

     0

      0

       0

        0

         0

         رومایز ! ! اجاره خودرو

         رومایز با ارائه انواع خودروهای لوکس و تشریفاتی با کیفیت و قیمت مناسب گامی بلند در راستای ارتقای صنعت اجاره خودرو برداشته است . فعالیت شرکت عمدتا شامل اجاره ماشین برای مسافرتهای داخلی و برون شهری , کرایه خودرو جهت تشریفات برای مهمانی های ویژه یا مهمانان ویژه . و نیز مسافرین خارج از کشور و ترانسفر فرودگاهی و همچنین اجاره ماشین عروسی جهت ایجاد شبی خاطرانگیز می باشد .

         اجاره خودرو چیست و شرایط اجاره در ایران چگونه است ؟؟؟
         اجاره خودرو چیست و شرایط اجاره در ایران چگونه است ؟؟؟
         اجاره خودرو چیست و شرایط اجاره در ایران چگونه است ؟؟؟